ЧАРОБАН ЈЕ ОВАЈ СВЕТ У ПРОДУЖЕНОМ БОРАВКУ
И тако у продуженом боравку…
Да имам крила одлетео бих до Нила или мора, океана… Видео орке где вребају плен. Бебу кита што са мајком скита по пучини плавој. Пошто немам крила, седнем у мој свемирски брод и пловим по васиони. Кренем тако, па се вратим по свог брата који мисли да је Сунце од злата. Бројимо комете, анализирамо планете… Па гледамо у звездани свод. Замислите, тамо видимо Малог и Великог медведа, па Кумову сламу и његову комшиницу Андромеду где пију некакву кафу са глитерима. Тамо мало даље су Црне рупе за оне најхрабрије, ту одиста брат и ја нисмо прилазили иако смо неустрашиви. Заиста је чаробан овај свет. Крени и упознај га, довољно је само да затвориш очи или отвориш књигу.



