БЕЗ ЗАДИРКИВАЊА, МОЛИМ
На часу одељењског старешине одржана је радионица под називом „Без задиркивања, молим“, у којој су ученици 2. разреда активно учествовали. Током радионице ученици су радили на развоју емпатије, поштовања и ненасилне комуникације кроз различите активности и разговор.
Кроз заједнички рад ученици су показали разумевање важности уважавања других, препознавања осећања и решавања сукоба на миран начин. Као продукт рада настала је панел презентација која представља резултат њиховог размишљања, сарадње и усвојених вредности.
Прикажи мање



