Чланци 

БЕЗ ЗАДИРКИВАЊА, МОЛИМ

На часу одељењског старешине одржана је радионица под називом „Без задиркивања, молим“, у којој су ученици 2. разреда активно учествовали. Током радионице ученици су радили на развоју емпатије, поштовања и ненасилне комуникације кроз различите активности и разговор.

Кроз заједнички рад ученици су показали разумевање важности уважавања других, препознавања осећања и решавања сукоба на миран начин. Као продукт рада настала је панел презентација која представља резултат њиховог размишљања, сарадње и усвојених вредности.

Прикажи мање

Најновији чланци

Leave a Comment