Међуокружно такмичење у атлетици
На међуокружном такмичењу у атлетици, које је одржано 18.05.2026. године у Краљеву, ученик 2. разреда Страхиња Пусулић освојио је 2. место у дисциплини скок удаљ. Честитамо Страхињи на изузетном успеху и желимо му још много спортских победа!
